Dopravníky a dopravníkové systémy - TEVCO Olomouc

 
 
Navrhujeme, vyrábíme a kompletujeme běžné dopravníky, technologické dopravníky a celé dopravníkové systémy přesně podle vašich potřeb. Při návrhu a výrobě dopravníků pak klademe důraz na spolehlivost a bezpečnost stroje, také na co nejjednodušší ovládání při dodržení požadovaných bezpečnostních a hygienických norem.

Nabízíme řešení dopravy a manipulace se zbožím, surovinami, díly, hotovými výrobky, ve výrobě, montáži, skladování, expedici, balicích linkách apod. v různých odvětvích průmyslu na klíč.

Naše dopravníky a dopravníkové systémy musí vyhovovat stále náročnějším požadavkům zákazníků. Proto navrhujeme a hledáme nová řešení. Výsledkem jsou spolehlivé dopravníky a celé dopravníkové systémy přesně s požadovanými vlastnostmi.
 
 
 
Dopravníkové systémy
 
 
 
 
 

Výroba dopravníků

 
Dopravníky jsou zařízení, které slouží k pohybu sypkého materiálu, kusového zboží nebo ucelených manipulačních jednotek.
 

Nabízíme různé typy dopravníků, které můžeme rozdělit na:

 
 
 

Dopravníkové systémy

 
Dopravníkové systémy jsou často automatizované sestavy různých druhů dopravníků a manipulátorů, které jsou doplněny mechanickými, pneumatickými, elektronickými prvky a řídicími a kontrolními jednotkami, elektrorozvaděči.
 

Právě pro tuto rozmanitost nabízíme řešení vašeho problému:

 
  • komplexní analýza na místě
  • vyspecifikování potřeb
  • zpracování studie, výkresové dokumentace (2D, 3D) s možností simulace specifických uzlů
  • výroba, kompletace, montáž, uvedení do provozu
  • zaškolení obsluhy a údržby
  • předání s kompletní průvodní technickou dokumentací