Konstrukce a výroba dopravníků, strojů a zařízení
Tevco Olomouc

 
Firma TEVCO s.r.o. navrhuje, konstruuje a vyvíjí taková konstrukční řešení, které v maximální míře odpovídají individuální požadavkům zákazníka. Zabýváme se výrobu dopravníků, dopravníkových systémů a strojních zařízení pro různá odvětví nejen pro klienty z okresu Olomouc, ale po celé ČR.
 
 
 

Konstrukční činnost

 
Naši konstruktéři jsou zkušení a prověření léty praxe při navrhování dopravníků, dopravníkových systémů, strojů a zařízení, a proto nabízíme i konstrukční služby – zpracování konstrukčních návrhů, výkresové dokumentace a další činnosti s tím spojené. Tyto služby provádíme pomocí CAD programů jak ve 2D, tak 3D formátu.
 
 
 

Zakázková výroba strojů a zařízení

 
Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu podle vašich individuálních potřeb. Podle vašich požadavků zpracujeme návrh řešení daného problému a studii (3D modely vč. vizualizace), připravíme výkresovou dokumentaci – případně vyrobíme prototyp a odzkoušíme jej v praxi. Následně podle schválené dokumentace vyrobíme jak jednotlivé díly zařízení, tak celé linky či větší celky a systémy.
 
 
 
 
Kromě návrhů řešení a kompletní výroby strojních zařízení vám poskytneme i záruční a pozáruční servis a případné dodávky náhradních dílů.