TEVCO s.r.o.

TEVCO s.r.o. je malá, rodinná, strojírenská firma v obci Samotišky u Olomouce, která se od roku 2001 zabývá vývojem a výrobou strojů a zařízení pro různá odvětví, zejména dopravníků, dopravníkových systémů, transportních a technologických zařízení a také konstrukční činností.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu dle individuálních požadavků zákazníka. Bohaté zkušenosti máme zejména s výrobou strojů, zařízení a dopravníků pro potravinářský průmysl. Dodáváme ale také dopravníky a dopravníkové systémy pro automobilový průmysl, zpracovatele kovů, plastů, textilu, papíru, třídicí linky na plasty, odpad, tiskoviny atd.

NAŠE ZKUŠENOSTI

Historie společnosti - 20 let na trhu
Vyrobených dopravníků - 738
Montážních specialistů ve firmě - 5
Konstruktérů ve firmě - 3

„KDE JINÍ KONČÍ, MY ZAČÍNÁME!”

Hlavní snahou firmy TEVCO s.r.o. je dotáhnout řešení do konce, k úplné spokojenosti zákazníka. Díky individuálnímu přístupu k problémům posouváme i standardní řešení na vyšší úroveň.

Ing. Karel Outlý

jednatel společnosti

ZÁZEMÍ SPOLEČNOSTI

CO MŮŽEME NABÍDNOUT

Zájemcům a zákazníkům poskytujeme poradenství a neustále investujeme do vývoje a zkvalitňování služeb. Spolupráce s klientem na dopravníku či stroji na míru zahrnuje návrh optimálního řešení a projekci, konstrukční práce a finální výrobu s dodávkou, montáží a zaškolením.

Konstrukce strojů a zařízení vyrábíme z konstrukční oceli, nerezové oceli a hliníkových stavebnicových systémů.

Naším cílem je spokojený zákazník, který se na nás znovu s důvěrou obrací s dalšími požadavky. Toho chceme dosáhnout dodržováním vysoké kvality všech vyráběných strojních zařízení a také vstřícným a korektním jednáním.

NAŠI ZÁKAZNÍCI