Dopravníkové systémy

Navrhujeme, vyrábíme a kompletujeme běžné dopravníky, technologické dopravníky a celé dopravníkové systémy přesně podle vašich potřeb. Při návrhu a výrobě dopravníků pak klademe důraz na spolehlivost a bezpečnost stroje, také na co nejjednodušší ovládání při dodržení požadovaných bezpečnostních a hygienických norem.

Nabízíme řešení dopravy a manipulace se zbožím, surovinami, díly, hotovými výrobky, ve výrobě, montáži, skladování, expedici, balicích linkách apod. v různých odvětvích průmyslu na klíč.

Naše dopravníky a dopravníkové systémy musí vyhovovat stále náročnějším požadavkům zákazníků. Proto navrhujeme a hledáme nová řešení. Výsledkem jsou spolehlivé dopravníky a celé dopravníkové systémy přesně s požadovanými vlastnostmi.

Dopravníkové systémy jsou často automatizované sestavy různých druhů dopravníků a manipulátorů, které jsou doplněny mechanickými, pneumatickými, elektronickými prvky a řídicími a kontrolními jednotkami, elektrorozvaděči.
Právě pro tuto rozmanitost nabízíme řešení vašeho problému:
  • komplexní analýza na místě
  • vyspecifikování potřeb
  • zpracování studie, výkresové dokumentace (2D, 3D) s možností simulace specifických uzlů
  • výroba, kompletace, montáž, uvedení do provozu
  • zaškolení obsluhy a údržby
  • předání s kompletní průvodní technickou dokumentací

Výroba dopravníků

Dopravníky jsou zařízení, které slouží k pohybu sypkého materiálu, kusového zboží nebo ucelených manipulačních jednotek.

Podle provedení

Dodáváme různé typy dopravníků odolné vůči vysokým teplotám a mechanickému poškození dle potřeb klienta, např. pásové, válečkové či destičkové dopravníky. Přijímáme zakázky nejen z Olomouce, ale ze všech koutů České republiky.

Podle tvaru

Každý klient má specifické požadavky pro svůj provoz. Nabízíme dopravníky pro potravinářské provozy, expedice, logistická centra v různých tvarech – přímé, lomené, zatáčkové, oblouky či spirálové. Naše provozovna na Olomoucku poskytuje kompletní dodávku včetně následného servisu po celé ČR.

Podle účelu

Dopravník nemusí sloužit pouze k dopravě zboží nebo materiálu z jednoho místa na druhé, ale navíc může během přepravy plnit i další funkce. Podle toho můžeme mít: dopravník akumulační, podávací, třídicí, odřazovací, krájecí, zrací, chladicí, tvarovací, krokovací, montážní atd.